تالارهای پذیرایی ویژه مجالس ختم و ترحیم و سالگرد

برخی از تالارهای پذیرایی در تهران خدمات ویژه و اختصاصی را جهت مراسم و مجالس ختم و ترحیم ارائه می دهند و شرایط خاص و اختصاصی را بدین منظور در تالار خود انجام می دهند. این تالارها با توجه به نوع مراسم شما که مراسم ترحیم و ختم است دیزاین شده و خدمات نوین ویژه ای را برای مراسم های شما انجام می دهند.

شمع آرایی ویژه مراسم ختم و ترحیم

روی میزها و ورودی و جایگاهی که در نظر گرفته شده با شمع تزیین می شود و نوع شمع ها رنگ همراه با دیگر امکانات مانند رومیزی های خاص و ویژه در کنار گل آرایی می‌تواند باعث شود یک تالار خدمات خاص و متفاوتی ارائه دهد.

دف زن و نی زن در مجالس ترحیم

امروزه در مراسمات ختم و سالگرد از گروه های دف زن و نی زن استفاده می شود که این گروه ها با همکاری با تالارهای ویژه مراسم ترحیم همکاری دارند و شما می توانید از این گروه ها در مراسم خود استفاده نمایید.

سیسستم های صوتی و مداح و قاری

ممکن است بخواهید از مداحی در مجلس خود استفاده کنید. بهتر است انتخاب مداح ویژه مراسم یادبود و ترحیم را به عهده تالارها بگذارید چرا که آنها مداح هایی را که معرفی می کنند ختم خوان هستند و مختص این نوع مجالس فعالیت می کنند.

چند تالار پذیرایی جهت برگزاری تخصصی مراسم ختم و ترحیم

تالار پذیرایی متین (شریعتی)

یکی از تالارهای تازه ساز تهران است که با طراحی و ساخت به روز و امکانات مدرن می تواند انتخابی مناسب برای شما باشد. این تالار با توجه به قرار گرفتن در موقعیت خوب (مرکز شهر تهران) دسترسی مناسبی برای کلیه مهمانان شما که در نقاط مختلف تهران ساکن هستند فراهم می کند.

تالار پذیرایی پارسین

اگر میخواهید مراسم شما در شمال تهران باشد تالار پارسین نیز می تواند انتخاب مناسبی برای برگزاری مجلس ختم و یادبود شما باشد. این تالار نیز به تازگی بازسازی و دیزاین شده و خدمات ویژه و اختصاصی مراسم ختم و یادبود را برای شما برگزار می کند.